top of page

#BUTCHERMODEON

PRÉMIOVÝ CROSSFIT GYM V PRAZE

Nově zrekonstruovaný, designový a výborně vybavený CrossFit Gym, ve kterém na Vás bude dýchat duše naší komunity na každém kroku. Vstupte do našeho světa a změňte svůj život navždy.

VYNIKAJÍCÍ POLOHA V CENTRU PRAHY

náš nový gym naleznete u Negrelliho Viaduktu v Karlíně, pouhé dvě minuty pěšky od stanice metra Florenc a Karlínského náměstí.

NEJŠIRŠÍ NABÍDKA CROSSFIT LEKCÍ 

naši členové mají možnost využít všechny naše lekce bez jakéhokoliv časového nebo množstevního omezení, trénovat můžete tedy každý den.

MEZINÁRODNÍ TÝM TOP TRENÉRŮ

naše lekce vedou nejen profesionální CrossFit trenéři, ale například i reprezentant ČR v gymnastice, závodní vzpěrač a borec z Isladského Mjolnir MMA

O NÁS

PROČ DĚLÁME TO, CO DĚLÁME

Jsme parta lidí s Vášní pro fitness, aktivní a zdravý životní styl, ke kterému chceme inspirovat všechny kolem nás. Naše vize je každý den doručovat ty nejefektivnější tréninkové metody CrossFit a Les Mills v moderním, kvalitním a čistém prostředí našeho gymu CrossFit Meat Factory.

 

CrossFit je pro nás více, než jen vynikající trénink. Je to především skvělá komunita a životní styl, který Vás bude inspirovat k tomu být fit, spokojení sami se sebou a přinášet Vám novou radost a chuť do života.

CO O NÁS

ŘÍKÁTE?

rating.png

The nicest place to go suffer :) I’ve never been into gyms and I’m certainly not the fittest, but this community has kept me motivated and coming back. Super recommended!

I couldn't have asked for a better customer experience! Briliant service, friendly and welcoming environment, clean facilities, excelent location! The trainers are eager to help and willing to take time with you.

MATTEO

I have two families. One is in my hometown in Italy, the second are these mates. What else to say.

...

This is my second home in Prague.

INSTAGRAM

ŽIVOT V CROSSFIT MEAT FACTORY

KONTAKTUJTE NÁS

Děkujeme za odeslani!

bottom of page