logo_white.png

#CROSSFITLIFE

CO JE CROSSFIT

CrossFit je světově populární fitness program, vhodný pro všechny, bez rozdílu věku a úrovně trénovanosti, který vás připraví na jakékoliv fyzické eventuality, ať už neočekávané nebo neočekávatelné.

FUNKČNÍ POHYB

Využíváme základní pohybové vzorce, které jsou našemu tělu vlastní. Dřep, mrtvý tah, přítahy na hrazdu, a další gymnastické a silové cviky, jsou základem pro rovnoměrný svalový růst a správnou funkci vnitřního stabilizačního systému.

STÁLÁ RŮZNORODOST

Naše tréninky jsou vždy jiné, den za dnem měníme sled a typ cviků, váhy, počet sérií a opakování, abychom nikdy nenechali Vaše tělo a výkonnost stagnovat. Výsledky

na sobě uvidíte a ucítíte velmi brzy a pak už nebudete chtít přestat.

INTENZITA

Intenzita je klíč k dlouhodobému rozvoji fyzické i psychické odolnosti. CrossFitové tréninky zajišťují fyzickou i psychickou adaptaci na vysokou tréninkovou zátěž, čímž dosahujeme cílených výsledků velice rychle a efektivně.

JAK ZAČÍT?

CROSSFIT JE PRO KAŽDÉHO,

bez ohledu na věk a úroveň trénovanosti. Doražte na FREE TRIAL, neboli první lekci zdarma, kde Vám vše vysvětlíme a trénink si vyzkoušíte. Svou cestu světem CrossFit pak začněte ON RAMP kurzem, neboli čtyřmi lekcemi kde Vás uvedeme do CrossFitu a naučíme technické provedení všech základních cviků.

 

Pokud jste již prošli ONRAMP kurzem v jiném licencovaném gymu, doražte na jeden z našich Workout of the Day (WOD), kde náš trenér posoudí Vaší techniku a určí, zda se můžete rovnou přidat do naší komunity.

TRÉNINKY

CROSSFIT

WORKOUT OF THE DAY

Na každý den pro Vás máme připravený trénink dle dlouhodobého programmingu CrossFit, zaměřený na systematické zlepšení Vašich fitness dovedností.

WEIGHTLIFTING

Pravidelné lekce vzpírání jsou vhodné pro všechny, kdo chce zlepšit sílu, rychlost a výbušnost. Nabízíme vzpírání pro začátečníky i pokročilé borce.

MOBILITA

Naučte se správně se připravit a protáhnout po každém tréninku. Navíc poznáte způsob, jak zlepšit své rozsahy pohybu a uvolnit se od svalových bolestí.

GYMNASTIKA

Gymnastika je všeobecně uznávaná jako jeden z nejlepších způsobů jak posílit hluboký stabilizační systém a získat kontrolu nad svým tělem.

OPEN GYM

Doražte si odcvičit svůj vlastní trénink, kdykoliv se Vám to hodí. V našem gymu naleznete veškeré vybavení, co potřebujete a prostoru je dost pro každého.

TRENÉŘI

NAŠI

 • CROSSFIT ONRAMP

  Kurz 4. lekcí pro

  začátečníky

  2500

 • CROSSFIT UNLIMITED

  Měsíční neomezené členství CrossFit

  2250 

 • CROSSFIT UNLIMITED 3

  neomezené čleství CrossFit na 3 měsíce

  6300

 • CROSSFIT 

  10 VSTUPŮ

  10x punch card for CrossFit

  1950

 • CROSSFIT DROP IN

  Singe entry to a class or Open Gym

  400

Platby přijímame hotově nebo kartou na recepci klub.

Přijímáme také platby na účet č. 5213575329/0800 (do poznamky uvéďte jméno a příjmení).

APLIKACE PRO ČLENY

PARTNEŘI

SLEDUJTE NÁS

 • White YouTube Icon
 • White Instagram Icon
 • White Facebook Icon

KONTAKT

CrossFit Meat Factory

Prvního pluku 8a, Praha 8​

E: info@crossfitmeatfactory.com

M: +420 775 543 260

CrossFit Meat Factory je neveřejné, sportovně-relaxační centrum určené výhradně pro zaměstnance všech firem a uživatele/správce objektu KOC, Prvního Pluku 621, 8a.