top of page

#FALLINLOVEWITHFITNESS

VÍTEJTE VE SVĚTĚ LES MILLS

Celosvětově oblíbená forma skupinových lekcí, které navštěvuje miliony lidí ve více než 20,000 klubech každý den.

LESMILLS_USP_-_SILOVÉ_KARDIO_TRÉNINKY.JP

SILOVÉ A KARDIO TRÉNINKY

pečlivě připravené tréninky zaměřující se na hubnutí, zpevnění a rýsování postavy, které zároveň budují sílu, rychlost a kondici

MOTIVAČNÍ INSTRUKTOŘI.jpg

MOTIVAČNÍ

INSTRUKTOŘI

naši zkušení instruktoři zajistí nejen správné provedení cviků, ale budou vás inspirovat a motivovat k dosažení vašich cílů

LESMILLS USP - JEDINEČNÁ ATMOSFÉRA.JPG

JEDINEČNÁ FITNESS ATMOSFÉRA

krásné, výborně vybavené studio a ta nejmodernější hudba ze světových žebříčků udělá z každé lekce opravdový fitness zážitek

JAK ZAČÍT?

LEKCE LES MILLS JSOU OPRAVDU PRO KAŽDÉHO

Opravdu není třeba mít jakékoliv předchozí zkušenosti s fitness. V tréninkách upravujeme cviky tak, aby je zvládl a zároveň si dobře zacvičil jak začátečník, tak i zkušený sportovec. Pro začátečníky doporučujeme lekci BODYPUMP, pro ty, kdo hledají nové výzvy pak lekci GRIT.

 

Najděte si jakoukoliv lekci v čas, který vám vyhovuje, v našem rozvrhu, registrujte se a doražte na první lekci zdarma. Poté si můžete zřídit jeden z našich členských programů, nebo navštěvovat lekce s kartou MultiSport bez jakéhokoliv doplatku.

LEKCE

LES MILLS

BODYPUMP.jpg

BODYPUMP

Nejpopulárnější skupinová lekce světa, využívající vysoký počet opakování a lehké váhy k budování síly a vytrvalosti. Během lekce procvičíte všechny svalové partie v intenzitě, která je optimální pro spalování tuku, čímž vyrýsujete své tělo.

GRIT ATHLETIC

Vysoce intenzivní, intervalový trénink (HIIT) kombinující krátké cvičební intervaly prováděné nad hranicí anaerobní zóny. GRIT Athletic je zaměřený na rozvoj atletických schopností, především rychlosti, výbušnosti, reflexů a koordinace.

GRIT ATHLETIC.jpg
GRIT CARDIO.jpg

GRIT CARDIO

Vysoce intenzivní, intervalový trénink (HIIT) kombinující krátké cvičební intervaly prováděné nad hranicí anaerobní zóny. GRIT Cardio je zaměřený na budování rychlosti a kondice, s cílem spálit co nejvíce kalorií a tím zpevnit postavu.

GRIT STRENGTH

Vysoce intenzivní, intervalový trénink (HIIT) kombinující krátké cvičební intervaly prováděné nad hranicí anaerobní zóny. GRIT Strength je zaměřený na budování síly, výbošnosti a výdrže, podporuje svalový růst a celkovou úroveň fitness.

GRIT STRENGTH.jpg

INSTRUKTORSKÝ TÝM

VEDENÝ MEZINÁRODNÍM PREZENTÉREM A ŠKOLITELEM FILIPEM KULŠTRUNKEM

Všichni naši instruktoři absolvovali několik profesionálních školení v oboru fitness, mají dlouholetou praxi s vedením lekcí v Praze i v zahraničí. Jsme nejen vynikající v tom, co děláme, ale vše děláme opravdu srdcem a s cílem pomoci našim členům dosáhnout svých cílů.

Platby přijímame hotově nebo kartou na recepci klub.

Přijímáme také platby na účet č. 5213575329/0800 (do poznamky uvéďte jméno a příjmení).

bottom of page