top of page

#FAQS

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 • Pro koho je CrossFit vhodný?
  CrossFit je určen pro všechny, kdo chtějí pracovat na svém zdraví, zlepšovat svoji fyzickou zdatnost a posouvat své limity a zlepšovat svoji fyzickou zdatnost. Je jedno zda jsi začátečník či zkušený sportovec, my se o Tebe postaráme. Stačí ti jen vůle chtít na sobě poctivě, systematicky pracovat.
 • Můžu dělat CrossFit i s nějakým zdravotním omezením?
  To záleží na závažnosti zdravotního problému, o kterém nám určitě před prvním tréninkem řekněte a popřípadě který, pokud se jedná o něco vážnějšího nebo dlouhodobého, zkonzultujte s lékařem. U nás je samozřejmý individuální přístup, každou lekci vede licencovaný CrossFit coach, který dané cviky může upravit dle aktuální potřeby Tvého těla a omezení.
 • Budou mi po CrossFitu enormně růst svaly?
  CrossFit, stejně jako ostatní silové tréninky, napomáhají růstu svalové hmoty, nicméně to záleží na spoustě dalších faktorů jako je strava, kalorický příjem či do jisté míry genetika. Dámy se tak nemusí bát, že jim najednou enormně začnou růst svaly, pokud podstatně nezvýší kalorický příjem, příjem bílkovin či jiných doplňků pro podporu růstu svalů. Typický CrossFit člověk je fyzicky zdatný, silný, vytrvalý a „good looking“!J
 • CrossFit zní fajn, jak mám začít?"
  Navštiv Free Trial Class, kde si vyzkoušíš jednodušší verzi CrossFit tréninku zdarma nebo pokud už jsi rozhodnutý/rozhodnutá s CrossFitem začít, tak se rovnou můžeš přihlásit na On Ramp kurz, který se skládá ze 4 lekcí, kde se naučíš základní cviky se správnou technikou a kde Tě připravíme na lekce.
 • Co s sebou na první lekci?
  Sportovní oblečení a obuv, pití, případně ručník a dobrou náladu!
 • Na jaké hodiny se k Vám můžu přihlásit?
  Můžeš se přihlásit jak na skupinové lekce CrossFit, tak na lekce Les Mills. Pokud s CrossFitem začínáš, pak je potřeba projít On Ramp kurzem, který Tě naučí základy CrossFitu. Pokud už máš za sebou On Ramp kurz z jiného licencovaného gymu, pak doraž na jeden z našich WOD (Workout of the Day), kde náš trenér posoudí Vaši techniku a určí, zda se můžete rovnou přidat do naší komunity. V rámci členství CrossFit u nás můžeš navštěvovat ještě lekce Vzpírání, Mobility, Gymnastiky a Open Gym. U Les Mills lekcí si můžeš vybrat ze široké nabídky lekcí Bodypump či GRIT Series (Cardio/Athletic/Strength) a to jak v ranních hodinách, tak i odpoledních. Na lekce Les Mills můžeš využívat Multisport kartu, za registraci zaplatíš jednorázový poplatek 200 Kč a poté navštěvuješ lekce bez doplatku. Pokud nejsi vlastníkem Multisport karty, můžeš si zařídit Les Mills členství. Pokud bys rád navštěvoval jak lekce CrossFit, tak i Les Mills, je možnost zakoupení All Inclusive členství, které se vztahuje na obojí.
 • Jaké členství si u vás mužu zřídit a za kolik?
  Máme spoustu členství - jak jednotlivě na CrossFit, na LesMills, tak i členství All-Inclusive, které zahrnuje úplně všechno. Koukněte na naše stránky do sekcí, které tě zajímají a nebo se zeptej přímo v gymu na recepci nebo jednoho z našich coachů.
 • Můžu si lekce nějak rezervovat?
  Je možné si založit účet přeš naše webové stránky a poté se na lekci přihlásit buď přes webové stránky nebo přes aplikaci Zen Planner, kde si lekci zarezervuješ. Se vším Ti pomůžeme i na recepci.
 • Berete MULTISPORT karty?
  Multisport kartu bereme na všechny Les Mills lekce (Bodypump i GRIT Series lekce) a můžeš ji uplatnit jednou denně na jednu lekci. Na hodiny CrossFit není možné využít Multisport kartu, ale je potřeba CrossFit členství, které si vyřídíš na recepci nebo v aplikaci Zen Planner.
 • Můžu platit kartou?
  Jasně, na recepci můžeš platit jak platební kartou, tak hotově. Přijímáme i platby na účet č. 5213575329/0800 (do poznámky uveď své jméno a příjmení).
 • Můžu si v gymu nechat věci?
  Ano, během tréninku si věci můžeš nechat v šatně, kde máme věšák a poličky na věci.
 • Je možné u Vás trénovat Open Gym a pokud ano, tak kdy?"
  Jasně, Open Gym máme každý den od pondělí do pátku v časech 6:00 – 9:00, 15:30 – 17:30 a 19:00 – 20:30. V sobotu pak od 10:00 do 13:00 a v neděli od 14:30 do 19:30. Všechny možnosti Open Gym jsou v rezervačním systému, kde je potřeba se na Open Gym rezervovat.
 • Je možný pronájem Vašich prostorů pro privátní tréninky, akce či teambuildingy? Can I rent your place for private trainings, events or teambuildings?"
  Ano, pronájem je možný. Les Mills sál se dá pronajmout za 1,000 Kč + DPH na hodinu, CrossFit sál od 2,500 Kč + DPH za hodinu - záleží, v jaký čas a na jak dlouho. V případě delšího pronájmu je cena na domluvě dle Vašich potřeb.
 • Co když si udělám rezervaci na lekci a nemůžu se dostavit?
  Je možné si dělat neomezeně rezervací na lekce, možnost zrušit rezervaci je vždy max 4 hodiny před začátkem lekce. Pokud je člověk rezervován na lekci a nedostaví se, bude při příští návštěvě potřeba zaplatit 50 Kč poplatek za blokované místo.
bottom of page