logo_white.png

SILOVÉ A KARDIO TRÉNINKY

pečlivě připravené tréninky zaměřující se na hubnutí, zpevnění a rýsování postavy, které zároveň budují sílu, rychlost a kondici

MOTIVAČNÍ

INSTRUKTOŘI

naši zkušení instruktoři zajistí nejen správné provedení cviků, ale budou vás inspirovat a motivovat k dosažení vašich cílů

JEDINEČNÁ FITNESS ATMOSFÉRA

krásné, výborně vybavené studio a ta nejmodernější hudba ze světových žebříčků udělá z každé lekce opravdový fitness zážitek

BODYPUMP

Nejpopulárnější skupinová lekce světa, využívající vysoký počet opakování a lehké váhy k budování síly a vytrvalosti. Během lekce procvičíte všechny svalové partie v intenzitě, která je optimální pro spalování tuku, čímž vyrýsujete své tělo.

GRIT ATHLETIC

Vysoce intenzivní, intervalový trénink (HIIT) kombinující krátké cvičební intervaly prováděné nad hranicí anaerobní zóny. GRIT Athletic je zaměřený na rozvoj atletických schopností, především rychlosti, výbušnosti, reflexů a koordinace.

GRIT CARDIO

Vysoce intenzivní, intervalový trénink (HIIT) kombinující krátké cvičební intervaly prováděné nad hranicí anaerobní zóny. GRIT Cardio je zaměřený na budování rychlosti a kondice, s cílem spálit co nejvíce kalorií a tím zpevnit postavu.

GRIT STRENGTH

Vysoce intenzivní, intervalový trénink (HIIT) kombinující krátké cvičební intervaly prováděné nad hranicí anaerobní zóny. GRIT Strength je zaměřený na budování síly, výbošnosti a výdrže, podporuje svalový růst a celkovou úroveň fitness.

LEKCE

LES MILLS

Všichni naši instruktoři absolvovali několik profesionálních školení v oboru fitness, mají dlouholetou praxi s vedením lekcí v Praze i v zahraničí. Jsme nejen vynikající v tom, co děláme, ale vše děláme opravdu srdcem a s cílem pomoci našim členům dosáhnout svých cílů.

Platby přijímame hotově nebo kartou na recepci klub.

Přijímáme také platby na účet č. 5213575329/0800 (do poznamky uvéďte jméno a příjmení).

APLIKACE PRO ČLENY

PARTNEŘI

SLEDUJTE NÁS

  • White YouTube Icon
  • White Instagram Icon
  • White Facebook Icon

KONTAKT

CrossFit Meat Factory

Prvního pluku 8a, Praha 8​

E: info@crossfitmeatfactory.com

M: +420 775 543 260

CrossFit Meat Factory je neveřejné, sportovně-relaxační centrum určené výhradně pro zaměstnance všech firem a uživatele/správce objektu KOC, Prvního Pluku 621, 8a.